O Firmie

PODATKOWA KSIĘGA PRZYCHODÓWI ROZCHODÓW

Nasze biuro rachunkowe służy pomocą małym firmom w codziennych sprawach, Pomagamy w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z księgowością.

PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH

Zostawcie nam sprawy pełnej księgowości waszej fundacji lub spółki, my zajmiemy się wszystkimi sprawami rachunkowości.

Working with our accounting office

Biuro Rachunkowe ABK świadczy od  wielu lat  usługi księgowe w Szczecinie dla spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz fundacji i stowarzyszeń. Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej oraz niezbędne ubezpieczenia obowiązkowe oraz dodatkowe w celu zapewnienia naszym klientom jak najlepszego komfortu świadczenia usług.

Klientom naszego biura rachunkowego oferujemy umowy o charakterze stałym, ale także  realizujemy jednorazowe zlecenia na sprawdzenie księgowe dokumentów. Posiadamy szeroką ofertę dla każdego rodzaju prowadzonej działalności. Zapewniamy pełen pakiet usług  niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy w niskich cenach z zakresu małej i pełnej księgowości.

Prowadzimy księgi rachunkowe dla firm polskich, dla firm z kapitałem zagranicznym  Ponadto prowadzimy usługi rachunkowe dla osób rozliczających się na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego i podatkowej księgi przychodów i rozchodów oferując im obsługę księgową w przystępnych cenach.

Dla klientów naszego biura rachunkowego prowadzimy również sprawy kadrowo – płacowe w tym obsługę i przygotowanie dokumentacji PFRON , obsługę ZUS dotyczącą sporządzania i wysyłki comiesięcznych deklaracji oraz prowadzenie akt osobowych.

Dokładną informację na temat świadczonych usług   przez nasze biuro rachunkowe znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach strony internetowej gdzie znajdą Państwo  również informację na temat cen naszych usług księgowych oraz promocji przygotowanych specjalnie dla nowych klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu nawiązania współpracy z naszym biurem rachunkowym.

Główne atuty naszego biura rachunkowego:

Lokalizacja blisko centrum miasta

Duży bezpłatny parking dostępny dla klientów przed budynkiem biura

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów RP

Ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w PZU

Atrakcyjne ceny dla każdego typu działalności

Solidność i zaangażowanie w sprawy klientów

Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta