Skorzystaj z oferty naszego biura rachunkowego

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura rachunkowego. Proponujemy Państwu obsługę księgową z zakresu małej i pełnej księgowości. Zajmujemy się księgowością małych firm z zakresu ryczałtu oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów.  Oferujemy również usługi pełnej księgowości dla stowarzyszeń, fundacji i spółek.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do nowo powstających małych działalności spółek i fundacji, ale zapraszamy również podmioty które chcą zmienić biuro rachunkowe i przenieść sprawy swojej księgowości firmy do naszego biura rachunkowego.

Promocja dla nowych klientów

Od 1 listopada 2016 do 31 stycznia 2017 biuro rachunkowe oferuje specjalną promocję : 1zł+vat za pierwszy miesiąc korzystania z naszych usług  dla podmiotów , które chęć nawiązania współpracy zgłoszą przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej stronie głównej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Elektroniczny odbiór dokumentów księgowych

Masz problem z dostarczaniem dokumentów do biura rachunkowego? Podeślij je do nas mailem w formie pdf. Klientom którzy mają więcej niż 50 dokumentów kosztowych i sprzedażowych miesięcznie proponujemy również dostęp do elektronicznego modułu saldeosmart w celu wysyłki do niego dokumentów księgowych. Klienci automatycznie dostarczają pakiety dokumentów- osobno sprzedażowe osobno kosztowe.

Wirtualne Biuro – nowa usługa dla klientów

Dla klientów proponujemy również usługę wirtualnego biura. Mamy dla was dwie korzystne oferty skorzystania z tej usługi. Polecamy nasze wirtualne biuro klientom, którzy nie muszą posiadać stałego biura, a jest im potrzebny adres do rejestracji w urzędzie skarbowym.  Już niedługo zaoferujemy usługi wynajmu pokoju konferencyjnego na godziny oraz pakiety dzienne.