Jak ustalamy ceny za usługi księgowe w naszym biurze rachunkowym?

Zgłaszającym się do naszego biura rachunkowego klientom proponujemy zawsze spotkanie w naszym biurze w celu omówienia zasad wspólpracy. Po uzyskaniu informacji o rodzaju działalności prowadzonej przez firmę, sposobie prowadzenia ewidencji księgowej w firmie, zasad rozliczania się z podatków oraz ilości dokumentów księgowych w firmie miesięcznie i ilości zatrudnianych pracowników lub zleceniobiorców proponujemy na podstawie cennika i aktualnych promocji cenę za comiesięczne prowadzenie usług  księgowych.Cena za usługi księgowe jak widać zależy od wielu czynników. Każda firma jest bowiem inna i posiada inne uwarunkowania.

Jak klienci naszego biura rachunkowego dostarczają  dokumenty księgowe?

Standardowym sposobem dostarczania dokumentów księgowych przez naszych klientów do biura rachunkowego jest dostarczenie ich osobiście w godzinach pracy biura. W trakcie wizyty w naszym biurze z dokumentami księgowymi są one wstępnie przeglądane przez ksiegową, która zwraca uwagę na dokumenty, które mogą nie zostać uznane za koszt podatkowy zgodnie z przepisami ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych  i prawnych. W przypadku  klientów, którzy są zarejestrowani na potrzeby podatku od towarów i usług dokumenty księgowe są sprawdzane, czy nie nie zawierają faktur od których nie można odliczyć podatku vat.

Czasem firmy zwracają się do nas o odbiór dokumentów u siebie w siedzibie firmy i my to wykonujemy w ramach ustalonej opłaty za usługi księgowe.  Robimy to oczywiście na terenie Szczecina, bo klienci z innych regionów Polski, którzy zlecili nam prowadzenie usług rachunkowych dostarczają do nas dokumenty drogą elektroniczną lub za pomocą kuriera.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Biuro Rachunkowe jest ubezpieczone na podstawie trzech umów ubezpieczeń od prowadzonej  działalności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w PZU S.A. . Przed naszym biurem znajduje się duży bezpłatny parking, który umożliwia naszym klientom bezproblemowe zaparkowanie samochodu o każdej godzinie pracy biura.  Ponadto biuro ma doskonałe połączenia komunikacji miejskiej z każdą częścią Szczecina.