Podatkowa księga przychodów i rozchodów

biuro rachunkowe szczecin
biuro księgowe w szczecinie
Prowadzenie Małej Księgowości dla firm

Cena za usługę już od 100zł miesięcznie

 

Prowadzenie własnej firmy jest sposobem na życie dla wielu osób. Można z tego czerpać wielką satysfakcję – rozwijanie takiej działalności i stałe dbanie o jak najwyższy jej poziom jest po prostu bardzo ciekawe. Z drugiej strony tak „różowo” wygląda to wyłącznie w przypadku, gdy patrzymy na taką działalność z boku.

W rzeczywistości bowiem prowadzenie własnej firmy nie jest tylko przyjemnością; wiąże się to także z wieloma trudnościami i problemami, z którymi każdy przedsiębiorca musi radzić sobie praktycznie nieustannie. Do najważniejszych kwestii należy tu szeroko pojęta księgowość, a w szczególności podatkowa księga przychodów i rozchodów i ewidencja ryczałtu.

Obowiązujące obecnie w Polsce przepisy narzucają na przedsiębiorców obowiązek dokładnego dokumentowania swojej działalności i rozliczania się właściwie ze wszystkich działań. Księgowość okazuje się jednak być na tyle skomplikowaną dziedziną, że samodzielne zajmowanie się nią w wielu przypadkach jest zwyczajnie niemożliwe.

biuro rachunkowe szczecin
Zapraszamy

Patrząc na to trudno jest raczej dziwić się temu, że profesjonalne usługi rachunkowe cieszą się obecnie tak dużą popularnością. Właściwie każdy przedsiębiorca, nawet prowadzący niewielką jednoosobową firmę stale współpracuje z biurem rachunkowym. Prowadzenie rachunkowości przez biuro rachunkowe oznacza przede wszystkim wielką oszczędność czasu, przez co z powodzeniem można potraktować to jako świetną inwestycję. Korzystając z tego klient otrzymuje pewność, że wszystkie kwestie związane z księgowością jego firmy będą zarządzane przez prawdziwych profesjonalistów z naszego biura rachunkowego.
Jeśli dopiero założyliście Państwo firmę lub prowadzicie ją Państwo już jakiś czas i szukacie wsparcia w księgowości, to nasze biuro rachunkowe służy pomocą w rozwiązywaniu problemów księgowych również dla indywidualnych działalności gospodarczych. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów nawet przy małej ilości dokumentów może spowodować problemy z poprawnym rozliczeniem podatków. Pomoc naszego biura rachunkowego obejmuje prowadzenie PKPiR(podatkowa księga przychodów i rozchodów), spraw kadrowo-płacowych i pomoc w codziennym kontakcie z urzędami skarbowymi oraz ZUS w tym obliczaniu należnego podatku do zapłaty i składek na ubezpieczenia społeczne.Zapraszamy do współpracy z nami.